Yardım

Nasıl kayıt olurum?
Sitenin en üst sağ alanında yer alan "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak bir sonraki sayfada karşınıza çıkan formu doldurup kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı yardım için tıklayınız.

Nasıl çalışma eklerim?
Çalışma eklemek için sisteme kayıt olmuş ve hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Çalışma Kaydet" bağlantısına tıklayarak bir sonraki sayfada karşınıza çıkacak olan çalışma formunu doldurup çalışmanızı değerlendirilmeye alınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı yardım için tıklayınız.

Nasıl çalışma ararım?
Çalışma aramak için üst menüde yer alan "Çalışma Bul" bağlantısına tıklayarak bir sonraki sayfada karşınıza çıkan arama kutusuna arama teriminizi girmeniz ve "Ara" butonuna basmanız gerekmektedir. Sistem varsa arama terimize uygun çalışmaları listeleyecektir. Daha çok çalışma bulabilmek için cümle yerine çalışmanın başlığında geçmesi muhtemel kelimeyi aratmanız gerekmektedir.

Nasıl çalışma okurum?
Arama sonuçlarında listelenen çalışmaların sağ tarafında bulunan "Göster" butonuna tıklayarak ilgili çalışmanın detay sayfasına girip okuyabilirsiniz.